ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
جنت اباد مرکزی/115متر تکواحدی/ 3خ/سالن پرده خور
جنت اباد مرکزی/115متر تکواحدی/ 3خ/سالن پرده خور
2 هفته پیش در جنتآباد مرکزی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
115
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
29,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
255,652,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️جنت اباد مرکزی⚜️
115 متر تکواحدی
3خوابه
⚜️مشاور شما/آرش⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت