تائید
فروش مسکونیآپارتمانجهان بینی 250متر خوش نقشه دو نبش

جهان بینی 250متر خوش نقشه دو نبش

1 سال پیش در زنبیل‌آباد (شهید صدوقی)

متراژ
250
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
22٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
به نام یگانه معمار هستی

دنیای املاک

با افتخار معرفی میکنیم.
یک واحد 250متری با موقعیت عالی 3 طرف نور

4اتاق خواب بزرگ

مشاعات عالی

ساختمان مهندسی ساز با پلانی بسیار دل نشین

ساختمان شخصی ساز با بهترین متریال های روز

مخصوص سخت پسندان

بازدید و اطلاعات بیشتر راجب ملک فقط بصورت تماس
یا حضوری.

با عرض پوزش پیام جواب گو نیستم

مشاور منطقه چهار: آقای رفیعی

پیشنهاد میکنم حتماً از نزدیک ببین✌️