تائید
فروش مسکونیآپارتمانجهان شهر زیبا/190متر /تک واحدی،رو به آفتاب

جهان شهر زیبا/190متر /تک واحدی،رو به آفتاب

1 هفته پیش در جهان‌شهر

متراژ
190
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏22,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,421,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
این ملکه خاص، مخصوص شماست

⭕️٪25 واقعی، زیر قیمت منطقه⭕️
⭕️آپارتمانی شیک و لوکس در محله ای خاص⭕️

✅190 متر آپارتمان
✅ 3 خواب 1 خواب مستر
✅ 4 طبقه تک واحدی
✅ شمالی رو به آفتاب
✅ طبقه اول
✅ 2 پارکینگ سندی
✅به قیمت رسیده و فروشنده واقعی
✅سند تک برگ و آماده ی انتقال

⭕️ در این روزهای غیر قابل ییش بینی صادقانه و صمیمانه تا انتها کنارتون هستم ⭕️

✅ وحید بیــگی ✅
⭕️کارشناس و مشاور امور ملکی و سرمایه گـذاری⭕️