تائید
فروش مسکونیآپارتمانجی 70 متری غرق نور خوش نقشه فروشنده واقعی شیک

جی 70 متری غرق نور خوش نقشه فروشنده واقعی شیک

3 روز پیش در امام زاده عبدالله

متراژ
70
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨️✨️✨️✨️ دپارتمان بزرگ آرمان ✨️✨️✨️✨️
○○○○○○○○●●●●●●●●●●●●●●○○○○○○○○

✅️30 متری جی رجبی
✅️ 69 متر تکواحدی
✅️ واحد شیک و لاکچری
✅️گذر 8 متری
✅️ فاصله تا بوستان و تره بار دو دقیقه
✅️ ساختمان دنج با همسایگان عالی
✅️ بازدید = خرید صد در صدی
✅️ گذر پهن با جای پارک فراوان
◀️◀️پذیرایی بزرگ و مربع▶️