تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهحاشیه امامت تجاری نزدیک به چهارراه میلاد 25متر

حاشیه امامت تجاری نزدیک به چهارراه میلاد 25متر

2 هفته پیش در آزادشهر

متراژ
25
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏27,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,100,000,000 تومان
✨️✨️صداقت شمارو تبدیل به برند میکنه✨️✨️

"به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست"

با سلام و وقت بخیر
مشاور مورد اعتماد شما : بنیامین گلمکانی هستم.

✨️تعدادی واحد تجاری واقع در بهترین لوکیشن طلا فروشی
در مشهد، امامت، قلب تپنده بازار پر تردد شلوغ با
امنیت بالا فرصت محدود✨️
✅️8متر تا 25متر
✅️سرویس بهداشتی
✅️سند سرقفلی معتبر محضری به همراه امضا مالک