تائید
فروش مسکونیآپارتمانحدفاصل5خیابان اول/130متر3خواب/بازسازی کلیداول

حدفاصل5خیابان اول/130متر3خواب/بازسازی کلیداول

4 روز پیش در کیانپارس

متراژ
130
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏10,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,538,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گروه مشاورین املاک باما
《 مهد پیشنهادات خاص 》

❇️ مشاور و کارشناس فروش : امیر چهارلنگ ❇️
کد دفتر املاک : 649

⭕️ فروش فوری در خیابانی معتبر ⭕️
⭕️ تاپ لوکیشن اعیانی ⭕️

✔️دسترسی متنوع به مراکز خرید در یک قدمی ✔️
✔️ نما مشاعات کامل سنگ = مدیریت قوی ✔️
✔️ از کلید اول دست مالک بوده ✔️

✅️ پارکینگ مشاع مشخص و تضمینی ✅️

فول بازسازی از کف تا سقف بدون یک ریال خرج ✔️
نقشه مربع ساخت با قابلیت چیدمان متنوع ✔️
2دست مبل براحتی + فول کابینت هایگلاس✔️
غرق نور در تمام روز با پنجره های قدی ✔️
پرده خوری مثال زدنی برای کدبانو ✔️

قابلیت رهن 1میلیارد 200
قابلیت وام مسکن تا سقف 1میلیارد 80

________________________________________
مشاور شما در امور ملکی : امیر چهارلنگ
اصلی کیان آباد || املاک باما