تائید
فروش مسکونیآپارتمانحدود 140 متر / حکیم نظامی / 3 خواب / فول / Navab

حدود 140 متر / حکیم نظامی / 3 خواب / فول / Navab

1 هفته پیش در کوه سنگی

متراژ
140
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏15,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,214,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
خدایا شکرت ❤️

رئوف زاده هستم کارشناس خرید و فروش آپارتمان در منطقه 1
——————————————————————————————
حدود 140 متر
3 خواب
در بهترین لوکیشن حکیم نظامی مشهد
500 متر زمین
پارکینگ رمپ
تا 2 جای پارک
همسایگان خوب
——————————————————————————————
قابلیت رهن تا 1/700
قابیلت وام مسکن
——————————————————————————————-
فروشنده قطعی ٫ ( قابلیت تهاتر با آپارتمان به فی تا نصف )
مدارک آماده انتقال /
—————————————————————————————
بازدید = خرید
—————————————-
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

خرید و فروش آپارتمان در منطقه 1 در 72 ساعت کاری با قیمت کارشناسی ما تضمینی ✌️

املاک نواب بین ابوذر 22 و 24