ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
حسام/70متر/دوخواب/تکواحدی/صفر
حسام/70متر/دوخواب/تکواحدی/صفر
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅عکس ها متعلق به خود واحد میباشد
70 متر •• دوخواب
تک واحدی •• صفر
{ اتاق خواب ها نورگیر مستقیم }
[ سر دونبش ، ویو 360 درجه ]
« اتاق خواب ها کمد دیواری »
«کابینت تا سقف ام دی اف »
« پکیج ، هود آشپزخانه ، گاز رومیزی ، رادیات نصب »
{ 00 مناسب برای سرمایه گذاری 00 }
•• بازدید آزاد ••
٫ در صورت کسر وجه قابلیت 150 تا 200 میلیون تومان رهن کامل ٫
☑️مشاور شما : جعفرزاده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
حسام جعفرزاده
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت