تائید
فروش مسکونیآپارتمانحکیم نظامی / 125 متر/تک واحدی/ خوش قیمت /

حکیم نظامی / 125 متر/تک واحدی/ خوش قیمت /

1 هفته پیش در بهار آزادی

متراژ
125
ساخت
1387
قیمت کل
‏16,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏134,400,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان

مشخصات:
125 متر /دو خواب
تک واحدی /سه بر نور
«ویو آزاد»
بازسازی کامل :
((کناف، کابینت، کف،سرویس ها و...))
قیمت مناسب/فروش فقط نقدی

مشاور شما فرزاد اشراقی