تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاحکیمیه 198متر ویلایی دوطبقه سنددار

حکیمیه 198متر ویلایی دوطبقه سنددار

2 هفته پیش در حکیمیه

متراژ
240
ساخت
1382
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
198
قیمت کل
‏52,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏265,151,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
قابل توجه سازندگان و سرمایه گذاران منطقه.
لوکیشن دفتر اعتماد است.