تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاحیاط 114 متری در خیابان شهریار

حیاط 114 متری در خیابان شهریار

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
85
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
114
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,719,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
متراژ زمین 114
زیربنا 85
تک خوابه
انباری
ماشین تا دم در میاد
گذر شش متری
سند تک برگ
در محله ای اصیل و با فرهنگ جهت کسب اطلاعات بیشتر با املاک محل در ارتباط باشید
آدرس ما کوچه باغ جنب سیلو