تائید
فروش مسکونیآپارتمانحیاط اختصاصی لاکچری پلاک چهارم بلوار بهشت

حیاط اختصاصی لاکچری پلاک چهارم بلوار بهشت

2 هفته پیش در بهارستان

متراژ
82
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,829,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
محله 1
پلاک چهارم بلوار بهشت
3 واحد
82 متر
90 متر حیاط اختصاصی با درخت
پارکینگ مسقف
انباری
خوش نقشه بدون پرتی
کمد کابینت هایگلس
دیوارچوب
سند تکبرگ
قابل معاوضه با آپارتمان بزرگتر تا 7.5
خیلی شیک
قابل رهن تا 770

موارد دیگر :

30هکتاری،تفکیکی75متر،50متر ح اختصاصی،ق4400
30هکتاری،تفکیکی117متر،3خ،ط1،ق6400
تفکیکی70متر،50متر ح اختصاصی،ق3750
تفکیکی90متر،10متر ح اختصاصی،ق4200
تفکیکی81متر،41متر ح اختصاصی،ق5
تفکیکی72متر،48متر ح اختصاصی،ق4400
تفکیکی98متر،2خ،ط1،ق5200
تفکیکی125متر،3خ،ط1،ق6600

مغازه22متری ،آب برق گاز تلفن wc،سندتکبرگ تجاری،ق2300

3طبقه135متر200مترساخت،ق7
3طبقه200متر360مترساخت،ق12
2ونیم طبقه144متر256مترساخت،ق10.5
2طبقه170متر200مترساخت،ق10.5
2طبقه166متر227مترساخت،ق13.3
2طبقه270متر370مترساخت،ق11.2
2طبقه144متر160مترساخت،ق8.5
ویلایی تک طبقه136متر118مترساخت،ق6
تفکیکی108متر،2خ،ط2،ق6300
تفکیکی115متر،2خ،ط1،ق7500
تفکیکی112متر،ط2،2خ،ق5300
تفکیکی112متر،ط2،1خ،ق5800
مجتمعی72متر،2خ،ط2،ق2900
مجتمعی72متر،2خ،ط2،ق3350
پیش فروش در متراژای106،104،96،87و120 متر با شرایط ویژه(45درصد نقد و بقیه اقساط) و...