تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاحیاط ویلایی/دوبلکس/سهند

حیاط ویلایی/دوبلکس/سهند

14 ساعت پیش در سهند

متراژ
320
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
258 متر مربع
قیمت کل
‏17,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,728,000 تومان
⚡️دپارتمان مِلکِ نـیـوار⚡️
✨ رسالت ما رساندن شما به خانه یِ رویاهایتان ✨
...........با سلام............
✅حیاط ویلای واقع در سهند
✔️متراژ بنا 320 عرصه 258
✔️60 متر حیاط خلوت
✔️ 3 خواب
✔️ 3 سرویس بهداشتی
✔️ نما سنگ
✔️نو ساخت 1403
✔️ سند شش دانگ
✔️ قابل برداشت وام تا سقف 1 میلیارد
✔️ محیطی آرام،کم تراکم
✔️نصبیات متریال برند
⭕قابل مذاکره و قابل معاوضه با مسکونی و آپارتمان در سهند و تبریز⭕
فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران و منطقه ای خوش نشین برای سکونت

☎️تماس بگیرید