تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاحیاط کلنگی/366 متر//2 سرویس

حیاط کلنگی/366 متر//2 سرویس

2 ساعت پیش در ارومیه

متراژ
400
ساخت
1371
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
366 متر مربع
قیمت کل
‏37,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,092,000 تومان
فروش حیاط کلنگی ـ شیخ تپه
مشخصات کامل ⬇️
✅ 366 متر زمین مسکونی
✅ 2 سرویس راه جدا
✅ کوچه 12 متری ـ مناسب ساخت و ساز
✅ جنوبی
✅ سند تک برگ آماده
✅ فروش نقدی + قابل معاوضه با واحد
✅ جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
*مشاور املاک فلاح*