تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاحیاط40متر آذربایجان بهار حجتی اره گر فیضیه

حیاط40متر آذربایجان بهار حجتی اره گر فیضیه

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
40
ساخت
قبل از 1370
متراژ زمین
40
قیمت کل
‏1,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
*حیاط 40متر چوبی بصورت رویت شده ماشین رو
*خ آذربایجان مابین بهار و آخونی مدرسه سارا
*سند ششدانگ وکالت
*خالی و آماده تحویل
*لطفا کسانی که توقع ویلا با 1/600دارن تماس نگیرن

+آدرس املاک:خ آذربایجان،چهارراه بهار،50متربطرف آخونی
#شعبه1:املاک فرهاد
#شعبه2:املاک فرجی