ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
خ سرداران/1000متر زمین/200متر بنا/ اساطیر
خ سرداران/1000متر زمین/200متر بنا/ اساطیر
2 روز پیش در ماهدشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1000
قیمت کل
21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
21,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
املاک اساطیر
⚜️انتخاب بر اساس توان شما ، هنر ماست⚜️
______________________________________
1000متر مساحت زمین
سند مادر
کاربری- مسکونی تراکم کم
200 متر ویلا مدرن/3 خواب
2 خواب مستر
استخر کاشی ریز/آرماتور بندی شده/ همراه با تاسیسات
40 متر سوییت سرای داری
کامل
انشعابات تکمیل
درختان زینتی
منطقه ویلایی
عالی، دسترسی خیلی راحت به مراکز درمانی و رفاهی
3 دقیقه فاصله با سوپر مارکت
18 دقیقه فاصله با اتوبان
50 دقیقه فاصله با میدان آزادی
____________________________________
کارشناس ملکی شما
جلالی
املاک اساطیر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت