تائید
فروش مسکونیآپارتمان* خاص ترین 3خواب ویو باغ شیمی گیاه *

* خاص ترین 3خواب ویو باغ شیمی گیاه *

1 هفته پیش در شیمی‌گیاه

متراژ
170
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏22,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏133,529,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و سکونت✅

▪︎170 متر 3خواب مستر
▪︎ویو ابدی به باغات شیمی گیاه
▪︎نقشه مهندسی و پلان جذاب
▪︎قابل چیدمان 2 دست مبلمان و میز ناهارخوری
▪︎شخصی ساز کم واحد
▪︎نورگیر تمام جنوبی
▪︎تکمیل لوکس با بهترین متریال
▪︎نما و مشاعات درحد

⚡جهت بازدید و اطلاعات تکمیلی همین الان تماس بگیرید

⚜مشاور امور ملکی شما
میلاد شبان