ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خاص ترین ویلای مدرن گونه کلا
22 ساعت پیش در شیرگاه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
287 متر مربع
قیمت کل
14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
48,780,000 تومان
ویلا نما مدرن
287 متر مساحت زمین
200 متر مساحت بنا
70 متر مساحت روف
3 خواب مستر
(روشنایی، پکیج، سرویس فرنگی و ایرانی)
3 کنتور آب، برق و گاز نصب
آقای فیروزجاه مشاور تخصصی شما در خرید و فروش زمین، ویلا و کلبه در منطقه بابلکنار و لفور
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت