ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
خاص ترین ویلایی زیرفی غرب/20مترتجاری/190زمین/دونبش
خاص ترین ویلایی زیرفی غرب/20مترتجاری/190زمین/دونبش
1 هفته پیش در قاسمآباد (شهرک غرب)
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
180
قیمت کل
17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
94,444,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام عرض ادب ارادت
ملک واقع در بهترین و ناب ترین لوکیشن
180متر زمین / 140 متر زیربنا
20 متر تجاری دائم آید در سند
دو نبش
کنار فضا سبز نما سنگ
حاشیه 8
کوچه عریض و پهن
جهت شمالی حیاط ماشین رو
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید ملک تماس حاصل فرمایید ارادتمند شما سپهر
املاک سراسری مشهد نبش ادیب 30
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت