تائید
فروش مسکونیآپارتمانخاقانی 100متر/2سال ساخت/دوکله نور/ویو دار/برندساز

خاقانی 100متر/2سال ساخت/دوکله نور/ویو دار/برندساز

1 روز پیش در جلفا

متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
‏19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏195,000,000 تومان
طبقه
2
☎️برای فروش فوری ملک خود تماس بگیرید☎️
----------
✅یکی از بهترین ساخت های خاقانی و جلفا
✅قابل تخفیف جزیی به مشتری نقدی
✅هر طبقه 2واحد
✅2سال ساخت
✅کابینت هایگلاس
✅لابی شیک
✅اسانسور 8نفره ایتالیا
✅پارکینگ اختصاصی
✅انباری بزرگ
✅شخصی ساز
✅2خواب بزرگ
✅خوش نقشه و بدون پرت
✅لوکیشن حدودی داخل اگهی
✅عدم همکاری با مشاورین املاک
---------
☎️نصر اصفهانی مشاور معتمد شما☎️