تائید
فروش مسکونیآپارتمانخانه 75 متری/ توس 65 /نجف /+معاوضه با ماشین و طلا

خانه 75 متری/ توس 65 /نجف /+معاوضه با ماشین و طلا

1 هفته پیش در نوده

متراژ
75
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,730,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏23,066,000 تومان
تعداد کل طبقات
3
✅️ در صورت کمبود وجه خونه 100 میلیون ب رهن داده میشود ) ❗️❗️

‼️معاوضه با طلا، دلار، خودرو...‼️

⚜️موارد مشابه ، هوایی ، سفت کاری ، دورقاب ، آپارتمان و ویلایی از ( 600 میلیون ) ❗️❗️ به بالا موجود داریم.
____
⚜️آپارتمان 75متری
⚜️تک خواب
⚜️آپارتمانی
⚜️دارای تراس
⚜️کوچه 6 متری

موارد مشابه موجود هست

جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⚜️مشاور شما : خانوم محمدی