تائید
فروش مسکونیآپارتمانخانه 78 متری عاصی تهرانی

خانه 78 متری عاصی تهرانی

6 ساعت پیش در ولی آباد

متراژ
78
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,630,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
باسلام
خانه 78 متری خیابان عاصی تهرانی واقع در مجتمع فرهنگیان ، خونه بزرگ و تراس دار ، دوتا اتاق داره تخت خور ، پارکینگ نداره واحد ولی میتونید اجاره کنید یا بخرید پارکینگ خالی زیاده و جلو در هم جای پارک هست