تائید
فروش مسکونیآپارتمانخانه 85 متری محمود آباد کرج

خانه 85 متری محمود آباد کرج

3 روز پیش در محمود آباد

متراژ
85
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,647,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
خانه 85 متری محمود آباد کرج
غرق در نور
2 خواب (یکی از خوابها مستر) / دارای بالکن
آب و هوای فوق العاده تمیز
واقع در کوچه های یاس (بهترین کوچه های محمود آباد)
فاصله تا اتوبان همت یک دقیقه
فاصله با گوهردشت دو دقیقه / فاصله با عظیمیه ده دقیقه
کوچه آرام و بی سر و صدا
نمای ساختمان عالی
مناسب سکونت و سرمایه گذاری.
مالک هستم
برای هماهنگی بازدید تماس بگیرید.