تائید
فروش مسکونیآپارتمانخانه ای که با نبض شما می تپد/فول هوشمند/156متری

خانه ای که با نبض شما می تپد/فول هوشمند/156متری

1 روز پیش در اراک

متراژ
156
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏134,615,000 تومان
طبقه
1
اینجا آینده زندگی می کند؛ واحدی که از شما دستور می گیرد!
✨️پرده ها با طلوع آفتاب کنار می روند

✨️قهوه شما راس ساعت آماده است

⭐️مشخصات کلی:
• متراژ: 156 متر خوش نقشه (3 خوابه)
• طبقه اول (تک واحدی) در ساختمانی کلاً 3 طبقه (بسیار دنج)
• سال ساخت: 1404 (کلید نخورده)
• نمای ترکیبی انگلیسی با ورودی بسیار شیک و مجلل

⭐️امکانات داخلی و طراحی:
• پنجره های تمام قد (غرق در نور)
• سقف کاذب طرح شناور با ترکیب لاین نوری و نورمخفی
• آشپزخانه بزرگ + مطبخ مجزا (فول کابینت)
• سیستم سرمایش: لوله کشی اسپلیت و دستگاه نصب شده
• سیستم گرمایش: پکیج

⭐️ آپشن های هوشمند (Smart Home):
• کنترل کامل روشنایی، سیستم صوتی و پرده های برقی
• سیستم اجرای رقص نور و موسیقی مخصوص جشن
• پریزهای هوشمند زمان دار
• سنسورهای امنیتی (نشت گاز و دزدگیر) و قفل رمزدار

⭐️ سرویس ها:
• شیرآلات تمام توکار برند کلار (Klar)
• توالت فرنگی دیواری (وال هنگ) با استراکچر

⭐️ وضعیت سند و پارکینگ:
• دارای ظرفیت پارک 2 خودرو در پیلوت
• آماده انتقال

---
"خانه ای که حتی در نبودتان، از خودش مراقبت می کند"

خانم رجبی [ املاک دریا[