تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه باغ 102متر با بنای 35متر کندرود

خانه باغ 102متر با بنای 35متر کندرود

2 روز پیش در تبریز

متراژ
35
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
102
قیمت کل
‏1,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,725,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
⚜️ خانه باغ کوچک در باسمنج (کندرود)
✅ زمین 102 متر
✅ بنای 35 متر (خانه باغ)
✅ 1 اتاق
✅ انباری دارد
❌ پارکینگ چند خودرو داخل حیاط
❌ حیاط/باغچه دارد

⚡️ انشعابات در نزدیکی ملک
✴️ مناسب برای آخرهفته، باغداری سبک و استراحت خارج شهر

✨ سال ساخت: 1404
⚖️ قیمت: 1,700,000,000

✔️ برای توضیحات کامل تر و هماهنگی بازدید، پیام بدید.
⭐️ یه بار ببینیدش، تصمیم گرفتن راحت تر می شه.
⭐️ راه تا دم ملک آسفالت (مابین کندرودوباسمنج)

توضیحات کامل تماس
((اولین املاک تخصصی واقع در کندرود))
((خرید و فروش عرصه واعیان)) خرید،فروش،رهن ،اجاره، زمین،سالن ،ویلا، تجاری ،مسکونی ((معاوضه تمام ملک ها))
((برای اطلاعات بیشتر و بازدید در املاک ارس منتظر حضور گرمتان هستیم))
آدرس تبریز جاده تهران کندرود خیابان ولیعصر بازرگانی املاک ارس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور بازرگانی املاک ارس کندرود/جاده تهران