ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
خانه دربستی*3طبقه*فردوسی*470متر*
خانه دربستی*3طبقه*فردوسی*470متر*
2 هفته پیش در چرخاب
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
800
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
470
قیمت کل
118,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
251,063,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سلام نجمه چگاه هستم، راهنما و مشاور امور ملکی شما برای خریدی امن و مطمئن یا برای موارد رهن و اجاره ی شما
_______________________________________
⭕ مشخصات ملک⭕
☑️خانه دربستی 470متر
◻️3طبقه قابل سکونت
◽️مناسب شخصی سازی
▫️لوکیشن بی نظیر
▪️مجوز 3روی پیلوت
☑️دوکله نور
◻️ویو مشجر
⛳
✅نزدیک مراکز خرید
✅دو قدمی خیابان
بازدید پس از بررسی تمکن مالی در دفتر امکان پذیر می باشد
______________________________________
برای اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرین
☎️ پاسخگویی همه روزه از 9 صبح تا 9 شب☎️
……………………………………….
املاک چگاه :توحید میانی انتهای کوچه 31
______________________
❇️برای هرسلیقه،یه پیشنهاد داریم❇️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت