تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه روستایی 590متری/ رشت به فومن

خانه روستایی 590متری/ رشت به فومن

1 هفته پیش در شفت

متراژ
90
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
590
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,508,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
باسلام و احترام
✅متراژ زمین590
✅متراژبنا90
✅ امتیازات تکمیل
✅دوبرکوچه
✅سنددار
✅موقعیت مکانی عالی وبینظیر
✅فایل های مشابه هم داریم
✅خرید مستقیم از مالک

مشاوره رایگان،سرمایه گذاری،فنی تا حقوقی، کارشناسی قیمت به صورت حضوری و تلفتی

املاک اکبری مشاور شما در خرید مطمئن و تضمین سود شما

⭕شعبه دیگری در منطقه نداریم⭕

آدرس ما :جاده رشت به فومن،دهستان ملاسرا جنب بریدگی دوم،املاک اکبری