تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه مسکونی 335مترزمین/تک سرویس

خانه مسکونی 335مترزمین/تک سرویس

1 ساعت پیش در ارومیه

متراژ
200
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
335 متر مربع
قیمت کل
‏25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,626,000 تومان
اگه میخوای یه خونه خوب بخری بفروشی یا به دنبال یه سرمایه گذاری خوب هستی مااینجایم که سریع از چیزی که فکر کنی بهترین گزینه رو برات جورکنیم.

گروه مشاورین املاک باغبان بادوشعبه فعال در منطقه افتخارمیکنیم از لحظه معرفی فایل دلخواه شما تاپایان عقدقرارداد در کنار شما هستیم .
✔منزل مسکونی 335متر زمین
✔200متر زیربنا
✔جنوبی
✔پارکینگ سرتاسر
✔کوچه 10متری
✔بابر10متر
✔بازسازی شده دوخواب
✔کابینت ام دی اف
✔حیاط بزرگ
✔فردوسی دو
✔سندآماده
✔بفروش میرسد

✔با احترام همکارتماس نگیرد

✔همکاری بامالکان محترم جهت فروش و اجاره ملک درخدمت شما هستیم

✔مشاور ملکی: بهرام افشاری