ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
خانه ویلای در سه طبقه طبرسی شمالی 38
خانه ویلای در سه طبقه طبرسی شمالی 38
1 روز پیش در طبرسی شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
105 متر مربع
قیمت کل
7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
67,619,000 تومان
✅️پارکینگ
✅️نورگیرعالی
✅105متر
✅سه طبقه
✅یک خواب
✅️مناسب جهت سکونت آرام
✅دسترسی اسان به بازاردرمانگاه ومدارس و......
✅فاصله تامترو و اتوبوس فقط 3دقیقه
✅️موقعیت مکانی عالی خوش نقشه ترین لوکیشن
✅️ملک موردنظرخودراازمابخواهید
✅️دربنگاه ما((املاک هادی))اول باتحقیق بعدبااطمینان کامل خریدبکنید
✅️
➖قابلیت رهـن : 200 میلیـون
➖امتیـازات : مجــزا
➖فاصله تا حــرم : 10دقیقـه
ادرس دفتـر : طبرسی شمالی 38 روبـروی طباطبایی 22
✓ _املاک هادی قـویترین املاک منطقــه
✓ _خــرید و فـروش اپارتمــان
✓ _خــرید و فـروش کلنگــی
✓ _کلیــه قـرارداد ها بصـورت هولوگـرام دار
✓ _عضـو اصـلی اتحــادیه املاکـ دارن مشهــد
❗❗✨ مشـاور : رضاعطایی ✨❗❗
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت