تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی/121متری/فرحبخش غربی 20

خانه ویلایی/121متری/فرحبخش غربی 20

2 هفته پیش در دارایی

متراژ
100
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
121
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,297,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
سرویس بهداشتی
ایرانی
به نام خالق یکتا

✅خانه ویلایی دربست 121متری
✅100 متر زیربنا
✅2 خواب
✅داخلی قدیمی ساخت حدودا 15 سال
✅شیک و مرتب
✅پارکینگ دار
✅ دو عدد زیر زمین
✅سرویس بهداشتی و حمام داخل مشترک
✅حمام داخل زیر زمین هم دارد
✅اشپزخانه بدون اُپن

__برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید__

برای تجربه خریدی مطمئن و ایده آل در کنار شما هستیم

☎️محمدی یار شما در خرید

مجموعه گروه مشاورین آسمان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاورین املاک آسمان بین جهاد ۲ و ۴