تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی 150متر زمین بره خیابان اصلی

خانه ویلایی 150متر زمین بره خیابان اصلی

4 روز پیش در اتابک

متراژ
160
ساخت
1389
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150
قیمت کل
‏14,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,666,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام
خانه ویلایی در یک طبقه
داری پنج شش اتاق
110منر زیر بنا
دارای 50متر زیر زمین
دارای پارکینگ
بر خیابان اصلی گذر 12متری
قابلیت مشارکت در ساخت با همسایه بغل
سند تک برگ قابل انتقال
مالک فروشند واقعی

همکاران املاکی لطفاً تماس نگیرید