تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی 180 متر لین فرهنگیان جنب کلانتری12قدیم

خانه ویلایی 180 متر لین فرهنگیان جنب کلانتری12قدیم

1 سال پیش در مسجد سلیمان

متراژ
180
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
180
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬666٬000 تومان
درود بی کران

⚜️مشاور املاک کلید کد 238⚜️
______________________________________________

مشخصات ملک:

✅ خانه ویلایی لین فرهنگیان جنب کلانتری 12قدیم

✅180 متر زمین

✅140 مترزیربنا

✅پارکینگ داخلی مسقف

✅2خواب

✅کمد دیواری

✅کابینت

✅انباری

✅فول امکانات

✅سند تک برگ آزاد

✅دارای مستاجر به مبلغ :
200/000/000میلیون تومان رهن کامل

✅قیمت:
2/100/000/000 میلیارد تومان

✅نقدینگی مورد نیاز جهت خرید:
1/900/000/000 میلیارد تومان

✅جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید یا به دفتر املاک کلید تشریف بیارین.
______________________________________________

⚜️〽️موارد مشابه مطابق با سلیقه ی شما موجود می باشد〽️⚜️

〽️⚪️چنانچه خریدار یا فروشنده ملک هستید با ما تماس بگیرید⚪️〽️

⚜️⚪️ با هر سلیقه و بودجه ای کافیست فقط تماس بگیرید⚪️⚜️

⚜️آدرس دفتر : مسجد سلیمان، نفتک، بلوار اصلی، جنب محصولات اورگانیک فرهادی، مشاور املاک کلید