تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی 288متری چغادک غربی

خانه ویلایی 288متری چغادک غربی

12 ساعت پیش در بوشهر

متراژ
70
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
288 متر مربع
قیمت کل
‏3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,111,000 تومان
سلام خانه چغادک غربی کوچه لاله 8 مساحت زمین 288متر زیاد تا خیابان اصلی فاصله نداره سند تک برگ قابل سکونت الان رهن 350میلیون هست