تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی باتمام امکانات رهن کامل350

خانه ویلایی باتمام امکانات رهن کامل350

1 روز پیش در میناب

متراژ
110
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
195 متر مربع
قیمت کل
‏3,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,461,000 تومان
سلام خانه حکمی ویلایی با تمام امکانات
دارای...

(کولر پنجره ای)
.
(یخچال بزرگ)
.
(تلویزیون42)
.
(هوزی 2در1 مخصوص بچه کوچک)
.
خانه1ماه پیش
تازه ایزوگام کامل شده
.
(3خواب میباشد)
.
خانه رهن کامل350
خانه تبدیل300/5
خانه تبدیل250/10
فروشی قیمت3/600
دارای سند تک برگ قیمت اصلی خانه4800قیمت زدن ولی من3600میدم..معاوضه با خانه ویلایی دارم مرکز شهر فقط یا دوبلکس بسیجیان