تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی دوطبقه

خانه ویلایی دوطبقه

23 ساعت پیش در ماشاده (رهنان)

متراژ
210
ساخت
1400
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
144 متر مربع
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,750,000 تومان
منزل دوطبقه کامل هست
طبقه سوم هم ی اتاق بیست متری و سرویس بهداشتی و فضای پشت بام مثل حیاط درست شده
طبقه دوم دو خواب هر اتاق دارای کمد دیواری
تراس
طبقه هم کف ی خواب و دارای آشپزخانه مخفی
حیاط بزرگ جای پارک دوتا ماشین
آدرس منزل خیابان درخشان کوچه 25بن بست گل مریم