تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی سه طبقه

خانه ویلایی سه طبقه

3 هفته پیش در ملک‌شهر

متراژ
560
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
211
قیمت کل
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,047,000 تومان
خانه ویلایی

211متر زمین

این لوکیشن مربوط به دفتر میباشد