تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیخانه کلنگی 38 متر ، مترو فرهنگسرا

خانه کلنگی 38 متر ، مترو فرهنگسرا

1 هفته پیش در جوادیه تهرانپارس

قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
با سلام

خانه کلنگی به متراژ 38 متر

دو طبقه ساخت دارد .

سند تک برگ

قابل تجمیع با ملک های کناری

تا آخر تیرماه 1405، در رهن مستاجر هست .