تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیخانه کلنگی محدوده بازار 15 خرداد

خانه کلنگی محدوده بازار 15 خرداد

1 هفته پیش در سنگلج

قیمت کل
‏30,030,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
خانه کلنگی به متراژ 273 متر دارای یک کنتور گاز و آب و دو کنتور برق چهار واحد مسکونی قابل سکونت و کارگاه طلاسازی و لوسترسازی و ...
مدارک آماده انتقال دارای پایان کار

تخفیف جزئی پای معامله
اگهی شخصی است لطفا املاکی تماس نگیره
مدت دار معامله نمیشود