تائید

خانه کلنگی

3 روز پیش در زند

قیمت کل
‏67,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,272,000 تومان
خانه کلنگی غیر قابل سکونت در مرکز شهر
بهترین منطقه توریستی شهر
ارزش سرمایه گذاری بی نظیر
بهترین کوچه منطقه و موقعیت عالی
قابلیت گرفتن انواع مجوز ها
ساخت خوابگاه و هتل کوچک در بهترین لوکیشن شهر با دسترسی های توریستی فوق العاده
مالک منعطف و معامله مستقیم
سند تک برگ و آماده انتقال
فرصت عالی برای ساخت لوکس با توجیه اقتصادی بالا
تمامی انشعابات آماده هستش
متراژ کلی با عقب نشینی 440 متر
عرض زمین 13
باپوزش فراوان با املاک محترم همکاری نداریم