تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ی ویلایی تازه ساز در گنبد

خانه ی ویلایی تازه ساز در گنبد

1 روز پیش در همدان

متراژ
250
ساخت
1401
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
443 متر مربع
قیمت کل
‏4,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,029,000 تومان
یک دستگاه خانه ویلایی به متراژ 443 متر دارای سند تک برگ و همه ی امتیازات آب برق گاز و تلفن
دارای دو ساختمان یکی قدیم ساخت دو طبقه وتیراهن ک یک طبقه مرتب و قابل نشیمن به متراژ تقریبی 80 متر و بالکن بزرگ با صفا طبقه زیر یک انبار بزرگ و دیگری یک ساختمان دوطبقه مهندسی ساز تیرچه و بتون ک هر طبقه 84 متر ک نیمه کاره است و هر طبقه دارای پروانه جدا میباشد
دارای حیاط بسیار بزرگ با درب تریلی رو
دارای 4 انباری بسیار بزرگ ک هر ساله اجاره آنها تقریبا بین 60 تا 80 میلیون می شود
محله بسیار آرام و امن