تائید
فروش مسکونیآپارتمانخرید هوشمندانه، فراتر از یک انتخاب ساده، 196 متر

خرید هوشمندانه، فراتر از یک انتخاب ساده، 196 متر

8 ساعت پیش در امام خمینی

متراژ
200
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏17,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,500,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
"املاک پارسه طلوع یزدی"
"هم مسیر شما برای همسایگی امام رضا (ع)"
_________________________________
✨یه آگهی کاملا واقعی که بهترین گزینه خریده

اگه :

. می خواین یه واحد بزرگ و لوکس داشته باشین
. پروژه ای که لوکیشن قوی و سازه بتن داشته باشه
. واحدی که هم قیمت خوب و هم شرایطش عالیه

✨این آگهی برای شماس

✳️ واحدی 200 متری با پذیرایی بسیار بزرگ و دلباز، که مخصوص مشکل پسندان واعیان نشین ها میباشد
❇️ اتاق خواب ها با کمد دیوارهای سرتاسری وعمیق هماهنگ با سبک ورنگ بندی واحد
✳️ خوش نقشه با بهترین پلان بدون کوچکترین نقصی
❇️ کابینت ها نئوکلاسیک کف تا سقف برای بانوی خوش سلیقه خونه

✨اینجا یه پکیج کامله

☑️پذیرای بی نقص متریال و نصببیجات برند لوکیشن استثنایی
☑️قیمت و شرایط عالی واسه یه زندگی آروم بدون دغدغه اینجا براتون در نظر داریم، فقط کافیه بازدید کنید، خودتون مقایسه نمایید.

✔️::: بدلیل حساسیت مالک از گذاشتن عکس ها ملک معذوریم

‼️ همین حالا برای بازدید با من تماس بگیرید.
___________________________
کارشناس تخصصی فروش :خانم کریمی