تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخرید ویلای فول هوشمند رویان به ونوشHr-0070

خرید ویلای فول هوشمند رویان به ونوشHr-0070

3 روز پیش در نوشهر

متراژ
700
ساخت
1405
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
400 متر مربع
قیمت کل
‏68,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان
✴️با سلام خدمت مشتریان عزیز و بزرگوار
مفتخرم تا بهترین ملک را با بهترین قیمت متناسب با سلیقه و بودجه شما تقدیمتان کنم.
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
کد ملک :Hr-0070
️✅موقعیت :منطقه رویان به ونوش
️فقط خریدار واقعی تماس بگیرد
قیمت درج شده ، قیمت پیش قرارداد می باشد
▫️محیطی دنج و آرام
▫️مناسب برای اقامت دائم
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
️✅زمین به متراژ :400 متر
✅بنا به متراژ :700 متر
✅ویلا فول هوشمند
✅6 خواب مستر
✴️عضو اتحادیه املاک/ثبت کد رهگیری/
ارائه بهترین ویلا /زمین/ آپارتمان در مازندران
با قیمت های مناسب پرداخت شما مشتری عزیز
✅اسکان در صورت خرید رایگان میباشد
✅مطابق بودجه و سلیقه شما مشتری عزیز از 4 تومن تا 250 تومن ویلا و زمین موجود می باشد
✴️ ما بهترین نیستیم ، بلکه بهترینها ما را انتخاب می کنند
✅جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنکی بازدید،از ساعت 9صبح تا 12 شب تماس بگیرید
☎️سرکار خانم زال