خریدویلا فلت به قیمت درمنطقه کارچیکلا ومیانرودآملM
18 ساعت پیش در آمل
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240 متر مربع
قیمت کل
5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
22,916,000 تومان
✴️با سلام خدمت مشتریان عزیز و بزرگوار
مفتخرم تا بهترین ملک را با بهترین قیمت متناسب با سلیقه و بودجه شما تقدیمتان کنم.
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
کد ملک :M-001
️✅موقعیت :منطقه بین کارچیکلا و میانرود آمل
️فقط خریدار واقعی تماس بگیرد
▫️محیطی دنج و آرام
▫️مناسب برای اقامت دائم
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
️✅زمین به متراژ :240 متر
✅بنا به متراژ :120 متر
✅ویلا فلت
✅2 خواب و مستر
✅پروانه ساخت
انشعابات آب و برق و گاز
️بافت مسکونی
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
✴️عضو اتحادیه املاک/ثبت کد رهگیری/
ارائه بهترین ویلا /زمین/ آپارتمان در مازندران
با قیمت های مناسب پرداخت شما مشتری عزیز
✅اسکان در صورت خرید رایگان میباشد
✅مطابق بودجه و سلیقه شما مشتری عزیز از 4 تومن تا 250 تومن ویلا و زمین موجود می باشد
✴️ ما بهترین نیستیم ، بلکه بهترینها ما را انتخاب می کنند
✅جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنکی بازدید،از ساعت 9صبح تا 12 شب تماس بگیرید
☎️سرکار خانم زال
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.