خریدی مطمئن سرمایه گذاری مطمئن
1 هفته پیش در مهدیه
کپی شد
قیمت کل
3,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
51,694,000 تومان
تأمین کننده آب گرم
آبگرم کن
هوالرزاق
املاک شاهان
نامی آشنا در منطقه: اکبری
59 متر. تکخواب ، تختخور و مستر
خوش نقشه بدون پرتی
غرق نور ، خورشید میهمان شماست
طبقه پنجم ؛ دو واحدی
امکانات :آسانسور ، انباری سندی
مبلغ کل ؛ 3,200میلیارد
در رهن مستاجر به مبلغ 150 میلیون و 6 اجاره
پرداختی شما : 3,050
سند تک برگ ، فروشنده صددرصد ✅
؛ 14 متری ولیعصر ، گل دسترسی منطقه ✅
املاک شاهان
برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید ✅