تائید
فروش مسکونیآپارتمانخزانه فلکه دوم 81متر 2خوابه فول تخلیه

خزانه فلکه دوم 81متر 2خوابه فول تخلیه

3 روز پیش در خزانه

متراژ
81
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,493,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سلام

خزانه فلکه دوم

81متر 2خوابه

پارکینگ 500

قابلیت رهن 1/000/000/000