ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
خوش قیمت ترین تریبلکس منطقه / روف دار / سنددار
خوش قیمت ترین تریبلکس منطقه / روف دار / سنددار
2 هفته پیش در نور
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
110
قیمت کل
3,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
30,909,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
کد 133
تریبلکس خوش ساخت /خوش نشین /خوش قیمت
✅✅ متراژ زمین : 110 متر مربع
✅✅ متراژ بنا : 140 مترمربع
✅✅ دارای دو خواب ( یک مستر )
✅✅ مبله کامل
✅✅ نصبیجات همه نصب
✅✅مجهز به دوربین مدار بسته ، دزدگیر هوشمند ، پکیج و رادیاتور نصب
✅✅ انشعابات نصب قانونی
✅✅دسترسی آسان به دریا و جنگل و مراکز خرید
✅✅حیاط سازی بی نظیر
✅✅ روف با ویوی بی نظیر
✅✅ مالک کاملا منعطف
✅✅ قیمت درج شده پیش پرداخت می باشد مابقی با اقساط بلند مدت و یا معاوضه با خودرو و ملک
✅✅ جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید
✅✅ مشاور فروش : خانم جواهری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت