تائید
فروش مسکونیآپارتمانخوش نقشه/نقلی و شیک/کاملا اقتصادی

خوش نقشه/نقلی و شیک/کاملا اقتصادی

4 ساعت پیش در شهرک مریم

متراژ
50
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,000,000 تومان
طبقه
4
⚜️ دپارتمان پلاک ⚜️
⚜️تعریف جدید از تخصص و صداقت ⚜️
مشاور شما جابری
کد فایل :21562
--------------------- -----------------------------
✅سند تک برگ آماده انتقال
✅مناسب سرمایه گذاری و سکونت

✔️آپارتمان 50متری دارای سند
✔️یک خواب طبقه چهارم
✔️نما مدرن دارای آسانسور
✔️اتاق نورگیر و تخت خور
✔️کمد دیواری و انباری
✔️گاز رو میزی هود
✔️ پکیج رادیاتور و کولر گازی
--------------------------- ----------------------------
شرایط خرید واحد :
✨سند قابلیت دریافت وام
✨واحد قابل رهن در صورت سرمایه گذاری
✨هر دو برعهده دفتر املاک می باشد

⭕برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید
متناسب با سلیقه و بودجه خودتون حتما تماس بگیرید

☎️ساعت پاسخگویی از 8صبح الی 23