تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخونه 125متری سفت کاری کشمیری

خونه 125متری سفت کاری کشمیری

3 روز پیش در شهید علی‌محمدی

متراژ
75
ساخت
1405
متراژ زمین
125 متر مربع
قیمت کل
‏1,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,800,000 تومان
⚜️کارگزاری املاک پارسا(نوروزی)⚜️
⚜️با سلام در خدمتتون هستیم با معرفی یک خونه 125متری سفت کاری شده در کشمیری 30⚜️
✅مشخصات ملک
*عرصه125متر
*اعیان75متر
*سازه اسکلت
*ماشین رو
*میلان 6متری
☎️برای کسب اطلاعات و بازدید حضوری به کارگزاری املاک پارسا بین کشمیری 33و35جنب رستوران حاج جواد مراجعه فرمایید
⭐مدیریت سعید نوروزی⭐