تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیخونه 380متر بنا 80متر

خونه 380متر بنا 80متر

4 روز پیش در بابکان

قیمت کل
‏3,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,684,000 تومان
فروش خونه
متراژ زمین 380متر
بنا قابل سکونت 80 متر
انشعابات کامل
قیمت اعلامی کل میباشد پیش پرداخت نیست خلیلی هستم املاک دهکده امل