تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخونه باغ شمالی سند جوازاماده شهرکی عکس داخلی تماس

خونه باغ شمالی سند جوازاماده شهرکی عکس داخلی تماس

1 روز پیش در شیرگاه

متراژ
125
ساخت
1399
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
245 متر مربع
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,857,000 تومان
* 3خواب مستر / سند 6 دانگ به همراه مجوز ساخت / شهرکی با گیت نگهبانی 24 ساعته *

"اگهی فیک نداریم"قیمت کل درج شده

245 زمین
125 بنا
دنج ترین منطقه
فاصله تا مراکز در مانی گردشگری 5 دقیقه
دسترسی تا ساحل 10 دقیقه
اسکان رایگان جهت بازدید از ویلا
به صورت نقد و اقساط بدون بهره
معاوضه با هر نوع کالا سرمایه ای (طلا ،دلار ،خودرو)
قابلیت تبدیل اسان (15 روز الی 3 ماه)

به قیمت رسیده مالک منعطف و به شدت فروشنده به دلیل تعهدات مالی
تسویه زیر 10روز تخفیف چشمگیر میدهد

در صورت تمایل؛ نهایتا تا 30 روز ویلای خریداری شده توسط کارشناسان اجاره داده میشود

جهت تمایل به اطلاعات تکمیلی ویلا تماس بگیرید

اینستاگرام از طریق پیامک ارسال میشود

✅️عضو اتحادیه املاک، موارد دارای کد ره گیری